Важливість попередження форс-мажорних обставин

13:01, 07-04-2020

На кафедрі Телекомунікаційних технологій велика увага приділяється осучасненню змісту викладання питань проектування волоконно-оптичних систем передачі на базі моніторингу поточного стану телекомунікаційної інфраструктури в країні. Так, у Києві на вулиці Хрещатик, 7 в ніч на 5 квітня загорівся підземний колектор з електричними кабелями. Внаслідок пожежі, зокрема, пошкодилися кабелі українського оператора фіксованого зв’язку «Укртелеком», що призупинило роботу мобільного зв'язку та інтернету.

Про це у коментарі hromadske розповів директор з корпоративних комунікацій «Укртелекому» Михайло Шуранов. За його даними, без інтернету 5 квітня залишилися до 5 тисяч користувачів, щодо телефонного зв'язку — ще оцінюють.

За його словами, зв’язок у районах столиці відновлюють не завдяки налагодженню мережі на місці горіння, а завдяки альтернативному каналу, по якому інтернет подають до вузлів «Укртелекому».

Тож, при проектуванні волоконно-оптичних мереж окрему увагу треба приділяти організації резервних каналів телекомунікацій, щоб уникати перерв послуг, які мають особливе значення сьогодні.