Кафедра Телекомунікаційних технологій у період карантину

10:20, 18-04-2020

Під час карантину студенти продовжують своє навчання, використовуючи такі інформаційні сервіси, як Viber, Telegram, Zoom, Duo, Hangouts та інші. Завдяки навчальній платформі Moodle студенти прослуховують, або й проглядають лекції, виконують практичні завдання, дізнаються про теми наступних пар і готовляться до них під дистанційним керівництвом викладачів. Виконані домашні завдання студенти можуть також відправити старості або відразу викладачу.

Дистанційне навчання у наш час, завдяки новим інформаційним технологіям, практично забезпечує таку ж якість отримання знань, що і присутність на парах в університеті.

Студенти групи ТСД-14 вважають, що в університеті працюють професійні викладачі, які володіють сучасними технологіями та з умінням використовують ситуацію. Весь матеріал та завдання є в електронному вигляді, що дозволяє освоїти вивчання дисциплін у повному обсязі. І це дуже зручно. Якщо виникають труднощі завжди можна звернутися напряму до будь-якого викладача засобами електронних комунікацій. Студенти усвідомлюють правильний вибір ними своєї професії у телекомунікаційній галузі, адже вона тісно пов’язана з високими технологіями, що у галузі освіти значно полегшують навчання, тим більше у таких нестандартних умовах, причому не тільки студентам, а й школярам.