Держава негайно потребує ТК спеціалістів

09:12, 08-05-2020

Кафедра Телекомунікаційних технологій уважно слідкує за потребою на ринку праці в спеціалістах з телекомунікацій для своєчасного оновлення навчальних програм дисциплін кафедри та орієнтацію своїх студентів на вимоги сьогодення до нашої спеціальності.

7 травня Президент України Володимир Зеленський обговорив із представниками найбільших операторів зв’язку пришвидшення покриття якісним Інтернетом та зв’язком усіх точок України, повідомляє Depo.ua із посиланням на прес-службу президента. Йшлося, зокрема, про забезпечення зв’язком маленьких містечок, його встановлення у пасажирських потягах "Укрзалізниці" та на дорогах.

"Зараз в Україні 5 тисяч 800 маленьких містечок, де немає зв’язку. І не секрет, що на деяких дорогах люди по півгодини не мають жодного зв’язку взагалі. Треба змінювати це, і змінювати швидше", – наголосив Зеленський і нагадав, що в липні 2019 року підписав указ №497 "Про деякі заходи з покращення доступу до мобільного Інтернету".

Для його реалізації восени мобільні оператори підписали в Маріуполі меморандум з урядом, мета якого – забезпечення максимального покриття території України мережами рухомого (мобільного) зв'язку четвертого та п'ятого поколінь та надання широкосмугового доступу до мобільного Інтернету.

"Дуже тішить статистика за квітень – вперше мобільний широкосмуговий доступ до Інтернету з’явився у 870 населених пунктах, у яких проживає 390 тисяч осіб, а додатковий оператор з’явився ще в 550 пунктах", – сказав він.

Тож, наші молоді спеціалісти мають високі шанси отримати у цьому році разом із гарно захищеним дипломом гарантоване високооплачуване робоче місце.