Отримали дипломи про підвищення кваліфікації

12:15, 09-10-2015

6.10.2015. Вітаємо! Пройши підготовку та отримали дипломи про підвищення кваліфікації в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України:

• Шевченко Віктор Леонідович, доктор технічних наук, професор, директор ННІЗІ;
  • Бурячок Володимир Леонідович, доктор технічних наук, с.н.с., завідувача кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки;
  • Наконечний Володимир Сергійович, доктор технічних наук, с.н.с., завідувача кафедри Управління інформаційною безпекою.

Спеціалізація: Соціологія

Соціолог – це фахівець, який займається аналізом, описом і оцінкою проблем, фактів і явищ, що відбуваються в суспільстві, окремих групах і спільнотах. Перспективна професія соціолога спрямована на детальне вивчення суспільства за допомогою спеціальних методів дослідження.

Соціолог – це професія, яка завжди актуальна на ринку праці!

Спеціалізація: Соціологія

Соціолог – це професія, яка завжди актуальна на ринку праці!