Брифінг на тему «Ти - фахівець»

14:27, 07-04-2017

30 березня в 13:30, в Навчально-науковому інституті захисту інформації Державного університеті телекомунікацій відбувся брифінг на тему «Ти - фахівець».

DUT IT SCHOOL починає свою активну роботу з невеликого, але дуже цікавого брифінгу на тему «Ти - фахівець».

В рамках брифінгу студенти познайомились майбутніми проектами.

Якщо ти зацікавлений у розвитку в сфері IT, хочеш отримувати не тільки теорію, а й практичну інформацію - приходь сам і клич друзів!

Актуальна інформація про розклад і теми брифінгів в групі: https://vk.com/itdutschool