Представники кіберполіції у Державному університеті телекомунікацій

10:32, 22-10-2021

21 жовтня у Державному університеті телекомунікацій відбувся День кар’єри.

Для зустрічі зі студентами до університету завітали представники компаній - лідерів ІТ індустрії: Huawei, Vega, Vodafone, ThunderSoft, Ай Ті Джи, Sigma, Epam, Yalantis та Телекард-прилад. У якості почесних гостей були присутні партнери Інституту захисту інформації - представники Київського управління кіберполіції Департаменту кіберполіції Національної поліції України Софія Кудінова та Олег Буренко. Всього захід відвідали близько 1000 студентів. Під час зустрічі зі студентами наші колеги розповіли про важливість завдань, які виконує Кіберполіція сьогодні та про можливості подальшого працевлаштування наших випускників. Студенти жваво цікавилися необхідними знаннями та навичками, які вимагаються при прийомі на службу до однієї з найбільш таємничих та престижних силових структур держави.

Сподіваємось на подальші зустрічі та плідну співпрацю.

Фотографії