Співпраця вищих навчальних закладів

15:27, 09-12-2016

Якісна освіта є одним з найголовніших чинників зростання якості людського капіталу, генератором нових ідей, запорукою динамічного розвитку економіки і суспільства в цілому.

Сучасний рівень розвитку технічного і методичного забезпечення бізнесу потребує від спеціалістів високого рівня знань і широкого спектра вмінь та навичок, тому більшість випускників вищих навчальних закладів першого рівня акредитації продовжують навчання для отримання кваліфікації бакалавра та магістра.

Випускники 2017 року Київського державного коледжу туризму та готельного господарства  1 грудня зібралися на зустріч з викладачами ДУТ, щоб дізнатися більше про університет, його здобутки і переваги в підготовці фахівців сфери телекомунікацій.

У заході прийняли участь завідувач кафедри менеджменту Гудзь О.Є., директор інституту менеджменту та підприємництва Федюнін С.А., старший викладач кафедри Бурбело Н.О.

Студенти коледжу мали змогу подивитися презентаційний відеофільм про університет, отримали друковані матеріали та відповіді на питання.

Висловлюємо подяку завідувачу відділення Товарознавства, фінансів та комп’ютерних технологій Канічковській Т.І. за теплий прийом та  організацію зустрічі.