Профорієнтаційна робота кафедри

19:42, 11-02-2017

Професійна орієнтація молоді – це комплексна науково обґрунтована система форм, методів та засобів впливу на особу з метою оптимізації її професійного самовизначення на основі врахування професійно важливих особистісних характеристик кожного індивідуума та потреб ринку праці.

Вона спрямована на досягнення збалансованості між професійними інтересами і можливостями людини та потребами суспільства в конкретних видах професійної діяльності.

Профорієнтаційні заходи стимулюють пошук найефективніших засобів підвищення свого профорієнтаційно-кваліфікаційного рівня, розвиток соціально-економічної ініціативи, інтелектуальної та трудової незалежності.

Головною метою профорієнтаційної роботи ДУТ є пропаганда університету як вищого навчального закладу, який готує висококваліфікованих фахівців з управління і забезпечення бізнесу та підприємства у найперспективнішій сфері сьогодення – IТ-технологій за 15 спеціальностями, пошук найбільш підготовлених випускників загальноосвітніх навчальних закладів для вступу до університету, підвищення конкурентоспроможності випускників на ринку праці.

Об’єктом профорієнтаційної роботи є молодь, яка навчається в загальноосвітніх навчальних закладах, ліцеях, гімназіях, ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.

До основних напрямків профорієнтаційної роботи в ДУТ включено:

• здійснення професійного інформування про напрями підготовки та спеціальності, за якими здобувають вищу освіту в університеті;
  • ознайомлення молоді з правилами прийому до ДУТ та нормативно-організаційною документацією, яка регулює проведення вступної компанії;
  • розробка інформаційного забезпечення (аудіо-, відеоматеріали, друкована продукція, інформаційне наповнення сайту ДУТ);
  • створення банку професіографічних матеріалів з професійної орієнтації молоді;
  • розробка і впровадження у практику роботи з професійної орієнтації сучасних методів, у тому числі з використанням ІТ-технологій;
  • надання профорієнтаційних послуг у повному обсязі з метою вільного і свідомого вибору професій з урахуванням попиту ринку праці, професійних інтересів, нахилів, здібностей та стану здоров’я особи.

Викладачі кафедри менеджменту проводять активну профорієнтаційну роботу. Нещодавно  пройшла зустріч з випускниками Ірпінського економічного коледжу м. Ірпінь.