Розклад МЕН

11:14, 26-05-2017

Кафедра менеджменту здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців

Кафедра менеджменту здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців  в галузі знань управління і адміністрування за трьома освітньо-науковими  рівнями:

Поставлене завдання ректора: реалізація концептуально нової освітньої моделі, наріжними каменями якої є: підвищення якості освіти і набуття нашими випускниками незаперечних конкурентних переваг на ринку праці через переосмислення традиційних форм, методів і змісту навчання, а саме: поглиблення практичної складової, посилення мовної підготовки, гнучкість навчальних траєкторій задля досягнення відповідних загальних та професійних компетентностей.

Компетенції , якими повинен володіти фахівець з  публічного управління та адміністрування

1. Уміння досліджувати та аналізувати нормативно-правові акти, статистичну та фінансову інформацію публічного характеру;
  2. Уміння критично оцінювати та прогнозувати політичні, економічні, екологічні, культурні та інші події та явища;
  3. Уміння аналізувати та прогнозувати вплив діяльності публічної адміністрації на суспільство;
  4. Уміння приймати та формулювати публічно-адміністративні рішення;
  5. Здатність передбачити виклики та нести відповідальність за прийняті рішення.
  6. Навички сприйняття та побудови економічних моделей;
  7. Навички підготовки проектів політичних рішень;
  8. Навички управління персоналом;
  9. Навички застосовування інформаційних технологій для потреб публічного адміністрування;
  10. Навички бюджетування та фінансового менеджменту;
  11. Навички стратегічного управління;
  12. Навички публічних комунікацій і взаємодії з громадськістю;
  13. Навички правозастосування, нормотворення та юридичної техніки.
  14. Уміння готувати та проводити публічні виступи в аудиторіях різного типу;
  15. Навики використання сучасних методик і інформаційних систем, для планування розвитку організації та її конкурентоспроможності;
  16. Здатність до самонавчання та продовження професійного розвитку;
  17. Навички спілкування, включаючи усну та письмову комунікацію українською іноземною мовами;
  18. Навички взаємодії з іншими людьми, уміння працювати в групах, управління конфліктами та стресовими ситуаціями;
  19. Уміння організувати власну діяльність та ефективно управляти часом.
  20. Здатність проникати в сутність явищ і процесів реального світу, свідомо використовувати наукові знання у пізнавальній і професійній діяльності.

Удосконалення складових освітньої програми в умовах сьогодення реалізується шляхом створення нового методичного підходу до викладання дисциплін, внесення змін в мету, зміст, методи і технології, форми організації й систему управління, у стилі педагогічної діяльності й організацію навчально- пізнавального процесу, у систему контролю й оцінювання рівня освіти, у власне процес взаємодії педагога та студента

Саме така модель запропонована ректором дозволяє забезпечити якісну підготовку нової генерації менеджерів, які досконало володіють економічною та управлінською теорією, здатні комплексно розв’язувати складні професійні завдання із застосуванням сучасного математичного інструментарію та ІТ технологій, які природно вмонтовані у інформаційний та економічний простір.