Профорієнтаційна робота у відокремленому підрозділі Національного Університету Біоресурсів і Природокористування

08:07, 16-10-2017

Старшим викладачем кафедри «Менеджмент» Мартиненко М.О. було проведено профорієнтаційну роботу у Відокремленому підрозділі Національного Університету Біоресурсів і Природокористування «Ірпінський економічний коледж», для студентів ІІІ курсу.

Потенційних абітурієнтів було ознайомлено з перевагами навчання у Державному університеті телекомунікацій, та з інноваціями в освітніх програмах кафедри  «Менеджменту».

Зустріч супроводжувалась мультимедійною презентацією спеціальності 073 «Менеджмент». В результаті проведеного заходу зібрані анкети потенційних абітурієнтів. Висловлюємо подяку адміністрації коледжу за надану можливість спілкування зі студентами.