Робота експертної комісії з акредитації освітньо-професійної програми

13:44, 19-02-2018

19-21 лютого на кафедрі менеджменту Державного університету телекомунікацій працює експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Менеджмент організацій та адміністрування зі спеціальності 073 – Менеджмент за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

До складу комісії входять:  Комеліна Ольга Володимирівна – професор кафедри менеджменту і логістики Полтавського національного університету імені Юрія Кондратюка, доктор економічних наук, професор, голова комісії та  Волков Володимир Петрович – професор кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики Запорізького національного університету, доктор технічних наук, професор.

Метою магістерської програми є підготовка магістрів з менеджменту організацій та адміністрування, з правом подальшої професійної діяльності у державних та комерційних підприємствах та організаціях, вищих навчальних закладах чи науково-дослідних інститутах, формування та розвиток у них загальних і професійних компетентностей в сфері менеджменту і адміністрування, що забезпечують здатність випускника виконувати професійну діяльність на первинній посаді, в межах управлінської та адміністративної діяльності і вирішувати науково-дослідні завдання.

Програма носить прикладний характер та зорієнтована на активну діяльність випускників у сфері менеджменту і адміністрування та розвиток перспективи підготовки фахівців з менеджменту та адміністрування на демократичних та інноваційних засадах з урахуванням особливостей функціонування телекомунікаційної галузі із широким застосуванням ІТ – технологій.

Комісія здійснює перевірку документів акредитаційної  справи, навчально-методичних комплексів дисциплін навчального плану спеціальності, кадрового та матеріально-технічного забезпечення спеціальності й випускної кафедри та інших документів.

Комісією здійснюється підготовка висновків за результатами акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Менеджмент організацій та адміністрування» зі спеціальності  073  «Менеджмент»  за другим (магістерським) освітнім рівнем у Державному університеті телекомунікацій.