Хочеш здобути гідну вищу освіту – приходь до нас! Зроби правильний вибір!

14:19, 23-03-2018

Сучасній молодій людині досить складно здійснити вибір професії з урахуванням покликання, нахилів, здібностей через, те що варіантів вибору кар'єри у сучасному суспільстві досить багато, а молоді люди ще не достатньо орієнтуються в особливостях різних професій. Для правильного, адекватного вибору випускнику школи співробітники кафедри Менеджменту  проводять профорієнтаційну роботу. Так як дуже важливо правильно описати професії, що надаються нашим університетом випускникам шкіл, виділити в них найбільш істотні особливості, що можуть показати людині, яка обирає рід діяльності, підходить вона для нього чи ні.

Профорієнтаційна робота сприяє цілеспрямованому розвитку здібностей людини, зростанню її професіоналізму, працездатності, збереженню здоров’я і виступає одним із важливих елементів державної політики в сфері соціального захисту та зайнятості населення, забезпечує ефективне використання трудового потенціалу особи, підвищення її соціальної та професійної мобільності.

Головною метою профорієнтаційної роботи на кафедрі Менеджменту Державного Університету Телекомунікацій  є пропаганда університету як вищого навчального закладу, який готує висококваліфікованих фахівців із багатьох спеціальностей, пошук найбільш підготовлених випускників загальноосвітніх навчальних закладів для вступу до університету, підвищення конкурентоспроможності випускників на ринку праці.

23 березня 2018 року асистент кафедри Менеджменту Шмалій Людмила Володимирівна провела профорієнтаційну роботу у спеціалізованій школі № 14 імені Грушевського Сергія Федоровича Оболонського району м. Києва.

Абітурієнти отримали агітаційний матеріал, а також всю необхідну інформацію щодо програм підготовки, факультетів.

Дякуємо директору закладу Ользі Петрівні Лосенко   за теплий прийом,  щиру гостинність та високий рівень наукової дискусії.

Чекаємо на Вас наші майбутні студенти!

Фотографії