Бути студентом – це… Носити звання студента – це честь, гідність та гордість!

13:45, 15-04-2020

У тих, хто не був студентом, завжди створюється враження, що студентське життя – це суцільні лекції, семінари та сесії. Але насправді студентство – це особливий світ, в якому варто хоч колись, але побувати! Що ж таке – бути студентом?

Бути студентом – це означає прагнути до своїх мрій.

Бути студентом – це знайти кращих друзів на довгі-довгі роки.

Бути студентом – це поринути в  період романтики та курйозів. Особливу насолоду отримують ті студенти, які отримують стипендію.

Бути студентом – це крок у дорослий світ.

Бути студентом – це відчуття самостійності, дорослості і позитивні емоції та спогади.

Бути студентом – це примудрятися всі лекції за рік вмістити в один зошит.

Бути студентом – це вміння відстояти свою точку зору в будь-якому стані.

Бути студентом – це з неймовірною насолодою проживати захоплююче студентське життя (особливо в гуртожитку).

Бути студентом – це  твоя інвестиція в роботу мрії.

Бути студентом – це зрозуміти, що поразки  які трапляються в житті неодмінно стають твоїми помічниками.

Бути студентом – це вміти не спати 48 годин.

Бути студентом – це унікальна можливість оцінити свої вміння як у навчанні, так і в побуті.

Роль знань в житті кожної людини  воістину неоціненне. Навіщо потрібно вчитися? Щоб пізнавати навколишній світ, пристосовуватися до умов сучасного життя, розвивати себе як особистість. Недарма кажуть: «Знання - сила». Дійсно,  людина яка здобула вищу освіту, завжди переборе будь-які життєві труднощі. Програма зі спеціальності 073 – «МЕНЕДЖМЕНТ» здійснює  підготовку фахівців для роботи в управлінській  сфері на  основі поєднання знань з менеджменту, бізнес-адміністрування, економічної безпеки та фінансового менеджменту з практичними навичками моделювання процесно-орієнтованих систем управління на інноваційних засадах з урахуванням особливостей функціонування телекомунікаційної галузі із широким застосуванням ІТ-технологій. Суттєвими новаціями усього навчального процесу щодо підготовки фахівців з менеджменту є посилення вимог до мовної підготовки та те, що вже з першого курсу студент отримує практичні уміння та навички відповідно до запитів роботодавців та викликів сьогодення. Менеджер – це  перспективна професія і перспектива  вимірюється  не в грошовому еквіваленті, а швидше у розумінні того, що менеджмент – це не професія, це стиль життя. Менеджер працює з людьми, він виконує свою професійну діяльність, використовуючи знання, вміння, інтелект та працю інших людей. Професорсько-викладацький склад кафедри Менеджменту, піклується не тільки про забезпечення якісного проходження навчального процесу, а багато уваги приділяють викладачі саме виховній роботі та організації дозвілля студентів, що доповнює комфортну, яскраву та неповторну атмосферу студентського життя студентів-менеджерів. Викладачі кафедри Менеджменту, справжні знавці своєї справи, які залюбки діляться своїм досвідом та знаннями.

Період студентського життя – це найкращий період для кожного з нас. Це звання одержує той, хто бажає вчитись та досягати своїх мрій!

Фотографії