Кафедра Менеджменту - онлайн!

16:42, 16-04-2020

Державний університет телекомунікацій вже не перший рік практикує дистанційне навчання та навчання через Інтернет, яке є найбільш інноваційним і цікавим способом організації навчального процесу. Але безпрецедентні події, які відбуваються сьогодні в світі, дали унікальну можливість повною мірою перейти на онлайн-навчання.

Вчитися в мережі не тільки популярно, але і зручно: не виходячи з дому, розташувавшись на своєму робочому місці можна зустрітись із викладачем, отримати консультацію, здати роботи, прийняти участь у публічному обговоренні за допомогою відео-конференції та навіть поспілкуватись з одногрупниками. Все це сприяє створенню ідеального середовища для активного і ефективного освітнього процесу. Крім того, навчаючись онлайн, студенти можуть тісніше взаємодіяти з викладачами, отримуючи своєчасну оцінку своєї роботи та навіть запросити експерта або практика до участі у відео-конференції, що в звичайних умовах оф-лайн є дуже складно через брак часу, обмеження рамками заняття або можливістю дістатись до місця проведення заняття.

Навчання через інтернет дозволяє студентам кафедри менеджменту опановувати складні предмети набагато швидше і ефективніше. Вони мають можливість в режимі реального часу звертатися до експертів з різних предметів і отримувати швидкі відповіді, прискорюючи цим процес придбання знань.

Звичайно, спочатку і викладачам, і студентам довелось витратити трохи часу і зусиль, щоб розвинути потрібні навички і опанувати нові підходи до реалізації навчального процесу за допомогою мережі Інтернет. Для становлення інформаційного суспільства дуже важливо, щоб викладач зміг відійти від традиційних моделей викладання в сторону більш інтерактивних методик. Адже, освіта є важливим соціальним процесом, тому воно повинно бути максимально доступно кожній людині за будь-яких обставин.

Але все одно ми дуже скучили за нашим рідним університетом та живим спілкуванням. Тому, попри всі переваги онлайн-навчання, ми, викладачі і студенти кафедри Менеджменту, чекаємо, коли знову прийдем до нашого справжнього і, як з’ясувалось, улюбленого Державного університету телекомунікацій.

Фотографії