Знання отримані в ДУТ - запорука успішного власного бізнесу

13:01, 29-04-2020

Найбільші технологічні компанії – від Google до Facebook і Microsoft – заснували студенти. Але навіть якщо ви не станете бізнесменом з першої спроби, ви зможете отримати досвід, який допоможе побудувати компанію після закінчення університету.

Ось 4 поради, що стануть в нагоді студентам, які вже вирішили розпочати власний бізнес.

1) Використовуйте свій статус студента.

Як студент, ви маєте безліч можливостей повчитися чогось у великих компаній – від інтерв’ю для дипломної роботи до стажувань. Ви легко можете отримати цінну інформацію від наших успішних виробників-практиків.

2) Перш ніж стати керівником, станьте підлеглим.

Бути самому собі босом – мрія багатьох, але зазвичай для цього спершу потрібен наочний приклад, як себе потрібно поводити на цій позиції. Те ж саме стосується і побудови успішної компанії. Будувати організацію складно, тому перш ніж взятися до цього, наберіться досвіду, в цьому вам допоможуть наші сертифіковані курси.

3) Використовуйте безкоштовні ресурси.

Існує величезна кількість бізнес-форумів і груп для вашого стартапу, де ви можете вдосконалити свої базові знання чи спитати поради. Під час розвитку бізнесу можуть виникнути непередбачені проблеми, але у студентські роки ви можете оточити себе інструментами і ресурсами, які будуть вказувати вам потрібний напрямок, наприклад наші безкоштовні бізнес-семінари з Facebook та Instagram.

4) Користуйтесь допомогою інших студентів.

Бізнес-менеджмент у цифрову епоху набагато дешевший і простіший. Сьогодні майже кожен є в соціальних мережах, тому у вас є можливість розрекламувати себе або свій продукт безкоштовно за допомогою друзів і однокурсників.

Ми завжди раді за наших випускників які відкрили та які відкривають власний бізнес і діляться з нами своїми здобутками. Наприклад, Склярська Маріанна (випускниця-магістр) відкрила власний магазин в м. Києві «MADE IN ITALY», наразі Маріанна згадує «Антикризовий менеджмент». Коробка Владислав (випускник-бакалавр) в період карантину відкриває у м. Ірпінь торгову точку «KO-KO CHICKEN». Бажаємо усім успіху і дякуємо що обрали Державний університет телекомунікацій!

Фотографії