Першокурсники менеджери ДУТ-2020: знайомство з університетом

09:21, 25-09-2020

Період студентства не випадково називають найкращим у житті. Він не обмежується парами, однокурсниками і гуртожитком. Це щось набагато більше. Цілий світ, який допомагає виплекати Особистість. Завдяки рокам, проведеними в Університеті, кожен має нагоду стати тим, ким він завжди мріяв, займатися тим, до чого найбільше лежить душа, студентські роки залишаються в нашій пам'яті назавжди. Безумовно, це найпрекрасніший період у житті, коли ти ще не працюєш, але вже і не навчаєшся у школі. От і розпочався навчальний рік для студентів-менеджерів, на який вони чекали з нетерпінням, адже мають бажання навчатися із великим задоволенням.

Із початком навчання студентів привітала завідувач кафедри Менеджменту  доктор економічних наук, професор  Олена Євгенівна Гудзь, та побажала їм успіхів у навчанні та незабутніх студентських років. Та наголосила, що саме наш університет формує нове покоління бізнесової еліти, яка відповідає світовим стандартам, має глибокі знання, уміє системно та інноваційно мислити, приймати ефективні рішення із широким застосуванням IT-технологій. Освітні програми кафедри Менеджменту спрямовані на формування професійних компентенцій, які актуальні на сучасному ринку праці. І забезпечують нашим випускникам широкі можливості для працевлаштування в сучасних умовах, що характеризується розвитком електронного середовища та інформаційних технологій, тобто цифровізацією економіки. Також із початком навчального року студентів привітала куратор груп МНД-11 та МНД-12 доцент кафедри Менеджменту Людмила Володимирівна Шмалій та побажала першокурсникам успішної подорожі у світ знань, щоб цей навчальний рік став для них відправною точкою для підкорення освітніх вершин, розкриття творчого потенціалу, становлення особистості й нових освітньо-професійних вражень і захоплень.

Усі отримали масу позитивних емоцій, а найголовніше – згуртувалися не лише у межах академгруп, а й в межах однієї сім'ї – студентства ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ

Бажаємо першокурсникам успіхів, натхнення, цілеспрямованості та активності! Усміхайтеся й наповніть серце радістю! Студентство – неповторна й захоплююча пора!