Освітньо-виховний простір студентів спеціальності 073-Менеджмент

09:48, 01-10-2020

Завдання успішного менеджменту –
зробити організацію результативної
та ефективної в найближчій і
довгостроковій перспективі
(І. Адізес)

Кураторська діяльність в Державному університеті телекомунікацій Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва на кафедрі Менеджменту – це особливий вид управлінсько-педагогічної діяльності, який здійснюється в системі виховної роботи для студентів спеціальності 073-Менеджмент та є зразком здійснення організаційно-виховної діяльності для майбутньої бізнес еліти – менеджерів, та пов'язаний зі створенням умов для успішного функціонування студентської групи, управління через культурне середовище процесом формування, розвитку кожної окремої особистості, її самореалізації та самовдосконалення.

Організація діяльності студентів з 1 курсу по 6 курс спрямована на створення сприятливих умов для сприйняття певного роду завдання від куратора студентської групи та стимулювання активностей студентів протягом навчального року.

Виховний процес в Державному університеті телекомунікацій на кафедрі Менеджменту проводиться з використанням сучасних інноваційних форм та методів, які орієнтовані на розвиток студентства, де саме студентська молодь здатна творити себе й своє життя, постійно оновлювати знання та швидко адаптуватися до змін.

Так, для продуктивної взаємодії куратора студентської групи разом із студентами у вузівському середовищі кожного тижня проводиться кураторська година, яка наповнена широким та глибоким змістом виховних та організаційних заходів для формування у студентів старанності, дисциплінованості у процесі навчальної діяльності з урахуванням їх індивідуальних можливостей.

Освіта й виховання є складовою освітньо-виховного простору в Державному університеті телекомунікацій Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва на кафедрі Менеджменту!!!