Дистанційне навчання у Державному університеті телекомунікацій як ефективний сучасний формат освіти

10:20, 17-10-2020

У 2020 році  людство у сьому світі зіткнулося з катаклізмом, впливу якого немає аналогів в історії, адже наслідки, спричинені всесвітньою епідемію коронавірусу варто порівнювати із надзвичайними природніми явищами. Під час карантинних обмежень у Державному університеті телекомунікацій дистанційна форма освіти реалізується за допомогою онлайн-платформи Moodle.

Весь науково-педагогічний склад кафедри менеджменту готовий до  активного використання онлайн-платформи Moodle у навчальному процесі! Викладачами кафедри менеджменту у Moodle розміщено усі необхідні навчальні матеріали за дисциплінами, а також тестові завдання для проведення поточного та підсумкового контролю.

Для проведення онлайн-занять, крім системи Moodle, викладачами кафедри менеджменту активно використовується інформаційна платформа Zoom.

Онлайн програма Zoom реалізується у форматі відєоконференцій, що відмінно підходить як для індивідуальних так і групових занять за навчальними дисциплінами кафедри менеджменту відповідно до розкладу занять.

До відеоконференції може підключитися студент як з комп'ютера, так і з телефону. Навчальне заняття викладач може запланувати заздалегідь, а також зробити повторювані посилання, тобто для постійного заняття в певний час можна зробити одне і теж посилання для входу.

Отже, сьогодні можна з впевненістю сказати, що здобуття освіти дистанційно у розумінні сучасної молоді є необхідним атрибутом розвитку студента у Державному університеті телекомунікацій

Майбутнє – за змішаним навчанням, яке дуже легко перемикати в різні режими: збільшувати чи зменшувати офлайн- або онлайн- компоненти, обирати різні організаційні моделі та стратегії відповідно до можливостей, потреб і викликів!