Управління власною конкурентоспроможністю

10:01, 21-12-2020

В мире конкуренции существует потребность найти пути,
чтобы стать первыми или догнать остальных, пока еще не слишком поздно.
А для этого требуются механизмы, которые могут упростить самые сложные вещи.

М. Хаммер,
професор школи бізнесу Гарвардського університету

Сучасне суспільство орієнтоване на широке застосування високих технологій. У такого суспільства постійно зростають вимоги до якості підготовки фахівців за освітнім і професійним рівнем, моральними і психологічними характеристиками. Ця ситуація пояснюється тим, що якість робочої сили все більше визначає конкурентоспроможність економіки держави.

Опора на конкурентоспроможних менеджерів - шлях до успіху будь-якої компанії!

Багато керівників компаній відзначають, що недостатня професійна підготовка майбутнього менеджера - справа часу. Однак цей час можна істотно скоротити, якщо студенти-менеджери будуть постійно працювати над підвищенням своєї конкурентоспроможності і формуванням конкурентооріентірованності свого мислення.

На особисту конкурентоспроможність майбутнього менеджера впливають стратегічні чинники:

• постійне поповнення знань і розширення професійних компетенцій;
  • постійне прагнення до успіху;
  • розвиток навичок реальної організаторської діяльності;
  • розвиток підприємницьких здібностей;
  • формування і розвиток довгострокових ділових зв'язків;
  • наявність і реалізація власного плану життя;
  • підвищення особистої працездатності;
  • турбота про підвищення особистої репутації;
  • прагнення бути привабливим;
  • забезпечення життєвого везіння і удачі.

Студенти-менеджери,
щоб бути затребуваними фахівцями на ринку праці – постійно працюйте над підвищенням своєї власної конкурентоспроможності!