Студентство – неповторна й захоплююча пора! Кураторська година

17:21, 09-02-2021

Освіта на всіх вікових етапах життя людини є необхідністю, вона визначає його якість, безпосередньо впливає на збереження і зміцнення здоров'я людини та збільшення тривалості життя. Безумовно, якісна вища освіта є важливою складовою в житті кожного з нас, вона дозволяє рухатися вперед та досягати своєї мети. От і розпочався новий навчальний семестр для  студентів-менеджерів, на який вони чекали з нетерпінням, адже навчаються із великим задоволенням та неймовірною радістю. Також, вже за доброю традицією, була проведена цікава кураторська година, куратором груп МНД-11 та МНД-12 к.е.н., доцентом кафедри Менеджменту Шмалій Людмилою Володимирівною, яка була присвячена темі: «Як адаптуватися в університеті та навчатися ефективно».

Навчання в університеті – це найкращий період у житті, тож  потрібно насолоджуватися цим часом. А щоб неприємні несподіванки не траплялися на студентському шляху, з перших днів важливо ставитися до навчання, як до відповідальної роботи. Також, не засмучуватися з приводу якихось негараздів, найважчі іспити не сприймати як власну трагедію, не хвилюватися. Не варто відкладати вивчення матеріалу аж до початку сесії. Не секрет, що важливо ходити на пари, часто відповідати на практичних заняттях – на іспитах це суттєво допоможе. Окрім цього важливо бути активними, брати участь у різних заходах – так навчатись в університеті стане цікавіше. Потрібно вчитися з насолодою, а не тому що вам потрібен диплом! Університетське життя відкриває гору можливостей: багато чого дізнатися, завести хороші знайомства, спробувати себе в чомусь новому. Насправді не треба боятися, а долучатися до різних проектів, таборів та групових заходів, щоб знайти своє покликання.

Живіть цікаво та зацікавлюйте себе!