Практика для студентів спеціальності 073-Менеджмент з закріпленням професійних умінь і навичок

15:51, 22-02-2021

Початок нового семестру в Державному університеті телекомунікацій є цікавим для студентів на нові наукові збагачення та динамічним для нових освітніх відкриттів. Так, студенти 2-4 курсів спеціальності 073-Менеджмент Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету телекомунікацій починаючи з 22 лютого 2021 року підуть на практику, яка є одним із важливих видів навчальної роботи і здійснюється з метою набуття виробничих навиків приймати самостійно рішення в реальних виробничих умовах.

Практика для студентів кафедри менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та телекомункацій Державного університету телекомунікацій є невід’ємною складовою частиною процесу підготовки спеціалістів та передбачає безперервність та послідовність її проведення при одержанні потрібного достатнього обсягу практичних знань і умінь відповідно до різних освітніх та кваліфікаційних рівнів.

Метою практики є оволодіння студентами сучасними методами, формами організації та знаряддями праці в галузі їх майбутньої професії, формування у них, на базі одержаних у вищому навчальному закладі знань, професійних умінь і навичок для прийняття самостійних рішень під час конкретної роботи в реальних ринкових і виробничих умовах, виховання потреби систематично поновлювати свої знання та творчо їх застосовувати в практичній діяльності.

Практика студентів кафедри менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та телекомункацій Державного університету телекомунікацій здійснюється шляхом проходження ними практики на підприємствах, в установах та організаціях згідно з укладеними кафедрою договорами, що забезпечить практичну підготовку. Керівники підприємств, установ та організацій створюють для студентів спеціальності 073-Менеджмент належні умови для проходження практики на виробництві з дотриманням належних правил і норм охорони праці, техніки безпеки і виробничої санітарії відповідно до законодавства.

Порядок проведення практики для студентів Державного університету телекомунікацій затверджений наказом Міністерства освіти України від 08.04.1993 №93, зареєстрованим в Міністерстві юстиції 30.04.1993 за №35.

Кафедра менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та телекомункацій Державного університету телекомунікацій взаємодіє  з компаніями-партнерами, з якими укладені договори про співпрацю, та які є потенційними роботодавцями випускників кафедри.

Практична підготовка студентів є усвідомленням характерної особливості, змісту, основних складових, принципів і методів підготовки фахівців, характеристика комплексу дисциплін, які в сучасних умовах входять до системи підготовки менеджерів, системного оновлення та творчого застосування набутих знань в практичній діяльності при вирішенні завдань діяльності, які постають при реалізації ключових функцій менеджменту.

Успіхів Вам, наші любі студенти!!!