Сучасний менеджер в ТОП-10 затребуваних професій по Україні

08:03, 05-03-2021

В цілому всі сезонні тренди в цьому році на ринку праці «перетасував» коронавірус. Найбільш популярні професії - не завжди найбільш високооплачувані. Розподіл зарплат в Україні на початок 2021 року доводить, що заробітна плата у розмірі 11-15 тис. грн є найбільш актуальною, тоді як її розмір від 27 тис. грн до 31тис. виплачується незначному окремому колу фахівців.

А ось шанси заробити великі гроші є у програмістів і інших Діджитал-професіоналів, а також у топ-менеджерів і вузькопрофільних фахівців.

Team leader - Середня зарплата по Україні: 35 000 грн

Насправді, це складно назвати окремою професією. Це, скоріше, посада, керівник-команди або лідер-команди. Спочатку Тімліди були тільки в IT-компаніях і керували групами розробників, але зараз лідери-команди є і у менеджерів: як керівник функціонального підрозділу, менеджер-адміністратор, менеджер з продажу, менеджер-медіабайер тощо. Відповідно, завдання у таких фахівців-менеджерів різняться в залежності від профілю і цілей компанії. Але в них обов'язково входить ефективне управління командою, планування її роботи та контроль за діяльністю працівників.

Комерційний директор - Середня зарплата по Україні: 30000 грн

Це спеціаліст з топ-менеджменту компанії, права рука керівника. Він може вирішувати найрізноманітніші завдання: від кадрових питань (фінансових, виробничих, маркетингових) до логістики. Залежно від масштабу компанії, завдань і ряду інших факторів зарплата комерційного директора може значно перевищувати розмір у 30 000 грн. Наприклад, на джоб-сайтах є вакансії, де шукають фахівця на цю посаду, обіцяючи зарплату від 100 000 грн плюс процент по результатам діяльності (обсягу продажів і прибутку).

Справедливості заради відзначимо, що тут можна перерахувати і інші топ-менеджерські посади, такі як фінансовий директор, генеральний директор, керуючий підприємством. Буває, що зарплатні пропозиції таким фахівцям перевищують 100 000 грн, але і відповідальність на них покладають велику.

Кафедра менеджменту, орієнтуючись на сучасні потреби ринку праці, здійснює навчання за програмою «Навчально-тренувальна фірма» (бізнес–тренажер), яка дозволяє в повному обсязі надати студентам кафедри практичні навички за фахом «073-Менеджмент».

При добросовісному навчанні випускник кафедри  гарантовано отримає
ПЕРШЕ ВИСОКООПЛАЧУВАНЕ РОБОЧЕ МІСЦЕ!

Запрошуємо до нас на навчання!