Чому варто вступити до аспірантури кафедри менеджменту?

17:59, 16-03-2021

Отримання наукового ступеня забезпечує новий соціальний статус, якісну і суттєву перевагу у конкуренції на ринку праці та допомагає швидкому кар'єрному росту. Наявність наукового ступеня є необхідною умовою для роботи у певних сферах і, зокрема, на викладацький роботі у вищий школі.

Якщо Вам подобається інтелектуальна праця,
Ви мрієте збільшити кар’єрні перспективи,
хочете розширити чи змінити область Ваших знань,
бажаєте підвищити свій інтелектуальний потенціал,
прагнете розвинути та встановити нові корисні зв’язки,
то аспірантура саме той інструмент, який дозволить досягти ці цілі.

Чому ми рекомендуємо Вам аспірантуру саме кафедри менеджменту?

Перше. Менеджер – найбільш популярна та найбільш високооплачувана сфера професійної діяльності не лише в Україні, а й в усіх економічно розвинутих країнах світу (https://dut.edu.ua/ua/news-1-593-9108-suchasniy-menedzher-v-top-10-zatrebuvanih-profesiy-po-ukraini_kafedra-menedzhmentu).

Друге. Кафедра менеджменту нещодавно отримала п’ятирічну акредитацію освітньо-наукової програми доктора філософії зі спеціальності 073 – Менеджмент.

Третє. Важливою конкурентною перевагою кафедри є інтелектуальний та кваліфікаційний потенціал професорсько-викладацького корпусу (https://dut.edu.ua/ua/305-vikladackiy-sklad-kafedra-menedzhmentu), у складі якого сім докторів наук. Це дає можливість працівникам кафедри сформувати ядро спеціалізованої вченої ради Д 26.861.03 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) економічних наук за спеціальністю 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)» (https://dut.edu.ua/ua/1413-personalniy-sklad-diyalnist-specializovanoi-vchenoi-radi-d-2686103) та наукового періодичного журналу «Економіка. Менеджмент. Бізнес» (http://journals.dut.edu.ua/index.php/emb/about).

Четверте. Наукові інтереси професорсько-викладацького корпусу охоплюють широке коло теоретичних і методичних проблем у сфері менеджменту телекомунікації та інформації, що дозволяє формувати тематику дисертаційних досліджень аспірантів та докторантів за актуальних питань, які відповідають ключовим завданням економіки не лише України, але й інших країн, зокрема, Китайської Народної Республіки та  Азербайджанської Республіки.

Географія аспірантів та докторантів кафедри менеджменту

П’яте. Кафедра менеджменту має багатий досвід міжнародної співпраці з багатьма зарубіжними навчальними та дослідними закладами і, зокрема, Лейбніц-Інститутом аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою (м. Галле, Федеративна Республіка Німеччина), Гомельським державним технічним університетом ім. П.О. Сухого ( м. Гомель, Республіка Білорусь), Асоціацією аудиторів і консультантів в менеджменті Республіки Молдова та Міжнародним центром «Столетие» (м. Кишинів, Республіка Молдова), Варненським вільним університетом ім. «Чернорізец Храбр» ( м. Варна, Республіка Болгарія), Загребською школою економіки і менеджменту (м. Загреб, Хорватія), Університетом Пули ім. Юрая Добріли (м. Пула, Хорватія). Це забезпечує залучення аспірантів та докторантів кафедри до міжнародної академічної спільноти за спеціальністю.

Міжнародна співпраця кафедри менеджменту