Особливості національного управління від витоків до сучасності

11:14, 02-11-2021

В жовтні 2021року зі студентами було проведено лекцію-бесіду  «Генезис українського державотворення від давнини до кінця XX ст.»

Увага студентів в ході зустрічі була приділена однієї з актуальних тем сучасного суспільства – національному відродженню та державності.

Обговорювання почалося з витоків соціально-політичних навчань в Україні, а саме були  розглянуті управлінські рішення Київської Русі (Руська правда, Кревська, Люблінська,  Городельська  унії), функціонування Запорізької Січі, політичне життя Гетьманської держави під керівництвом Богдана Хмельницького та  Івана Мазепи. Велику зацікавленість викликали державні перетворення радянської доби від часів правління Сталіна через реформи Микити Хрущова, Леоніда Брежнєва до Михайла Горбачова.

Бурхливі питання та дискусії визвала тема сучасного шляху України до незалежності, студенти жваво обговорювали Конституцію України, її відповідність сучасності та продекларовані там права.

Такі зустрічі допомагають молодим людям самовизначитися в політичному житті, щоб не стати об'єктом маніпулювання політичних лідерів, партій та рухів, засобів масової інформації та комунікації.

Чудові викладачі, цікаві теми, що обговорюються на парах спеціальності Менеджмент  допоможуть Вам вибрати правильну стратегію у житті.

Якщо у вас великі плани на життя - Вам до нас. Державний університет телекомунікацій відчиняє свої двері майбутнім лідерам.

Тут вам дадуть все, що потрібно для досягнення поставленої мети та втілення планів.