Кількість бюджетних місць на спеціальності «Економіка» і «Соціологія» у 2018 році

13:25, 13-04-2018

Шановні абітурієнти!

Кафедра економіки підприємств і соціальних технологій запрошує випускників 11 класів, а також випускників коледжів на навчання за спеціальностями:

• 054 «Економіка»

• 051 «Соціологія»

Міністерство освіти і науки України оприлюднило максимальні обсяги державного замовлення на прийом до закладів вищої освіти в 2018 році.

У Державному університеті телекомунікацій у цьому році відведено:

• на спеціальність «Економіка» - 10 (десять) бюджетних місць
  • на спеціальність «Соціологія» - 10 (десять) бюджетних місць

Відповідний документ розміщено на сайті МОН у розділі «Вступна кампанія – 2018»

ІННОВАЦІЙНІ ОСОБЛИВОСТІ ПІДГОТОВКИ ЕКОНОМІСТІВ У ДЕРЖАВНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ:

Практикоорієнтовані управлінські та економічні дисципліни, орієнтовані на бізнес в умовах цифрової  економіки

Професійне володіння сучасними програмними продуктами для проведення економічної діагностики та бізнес-планування + сертифікати провідних компаній

Вільне володіння англійською мовою + міжнародний сертифікат В2  вже на другому курсі!

Знання сучасних методів психології управління та психодіагностики

Для вступу необхідно скласти ЗНО з таких предметів:

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Географія або Іноземна мова (Англійська мова, Німецька мова, Французька мова, Іспанська мова, Російська мова) на вибір

ІННОВАЦІЙНІ ОСОБЛИВОСТІ ПІДГОТОВКИ СОЦІОЛОГІВ У ДЕРЖАВНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ:

Практикоорієнтовані соціологічні та управлінські  дисципліни для ефективної роботи в умовах інформаційного суспільства

Професійне володіння сучасними програмними продуктами для обробки та узагальнення соціологічних досліджень

Професійне володіння англійською мовою + міжнародний сертифікат В2 вже на другому курсі!

Знання сучасних технологій проведення виборчих кампаній, методів медіа-планування та журналістики, підходів до управління персоналом, інструментів психодіагностики та протидії маніпулятивним технологіям

Для вступу необхідно скласти ЗНО з таких предметів:

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Історія України або Іноземна мова (Англійська мова, Німецька мова, Французька мова, Іспанська мова, Російська мова) на вибір

До зустрічі у Державному університеті телекомунікацій!