Як соціологи та економісти бачать своє майбутнє: результати студентського конкурсу

12:48, 16-11-2018

Студентство - особлива каста. Студенти з різних країн чудово знайдуть спільну мову один з одним, незважаючи на мовні бар'єри. Студентські традиції - як серйозні, так і кумедні — дуже схожі і в Києві, і в Сорбонні, і в Оксфорді. Навіть своє «персональне» свято - Міжнародний день студента 17 листопада - студенти всього світу святкують саме в цей день.

Кожен, хто був студентом, згадує ці роки з радісним трепетом. Відчайдушна юність, коли найбільша проблема — сесія, що насувається, а найбільш очікувана дата - День студента. Особливо цю дату чекають першокурсники, тому що для них це відбувається вперше.

На кафедрі економіки підприємств та соціальних технологій святкування Дня студента стало доброю традицією.

Так, 14 листопада 2018 року кафедрою було проведено щорічний студентський конкурс «Моє професійне майбутнє» для студентів-першокурсників.

Студенти груп ЕКД-11 та СТД-11 підготовили цікаві презентації свого бачення майбутньої професії.

Серед запрошених гостей була проректор з науково-педагогічної роботи, доктор технічних наук, професор Беркман Любов Наумівна, яка привітала учасників і нагородила переможців почесними дипломами.

За результатами таємного голосування було визначено першокурсників-переможців у 5-ти номінаціях, а саме:

1. «Оригінальний погляд у майбутнє» – Бутковський Кирило
  2. «Художня яскравість презентації» – Марчук Алла
  3. «Майстерність цікавої доповіді» - Ковтун Євген
  4. «Приз глядацьких симпатій» - Матвієнко Максим
  5. «Неперевершений дебют» – Лозовик Яна.

Жюрі конкурсу було особливо вражено оригінальними емблемами та девізами навчальних груп.

На завершення відбулося чаювання з тематичним тортом до Дня студента.

Щиро вітаємо Вас, дорогі наші Студенти, з Вашим Днем і бажаємо незабутніх та щасливих студентських років у Державному університеті телекомунікацій!

З повагою, колектив кафедри економіки підприємств та соціальних технологій.