Економісти-першокурсники отримали перші професійні компетенції

10:20, 27-01-2019

Для кожної розвиненої держави в сучасній відкритій світовій спільноті постійно зростає роль підготовки такої генерації професіоналів-економістів. Це фахівці, які готові до креативної реалізації економічного потенціалу своєї країни. Саме тому актуальність формування і розвитку професійної компетентності майбутніх економістів постійно зростає.

Зазначимо, що в Державному університеті телекомунікацій вже з першого курсу, і – зверніть увагу! – навіть з першого семестру студенти починають отримувати знання за своєю майбутньою професією! Тобто відчути себе майбутнім економістом першокурсники мають змогу з самого початку навчання. Для цього не менше половини професійних дисциплін економічного спрямування було включено до розкладу занять у першому, осінньо-зимовому семестрі.

Однією з найважливіших у цьому плані дисциплін є "Регіональна економіка і управління".  Вона вивчається  бакалаврами 1-го курсу спеціальності "Економіка", спеціалізація «Економіка підприємств ІТ-бізнесу». Основна мета вивчення курсу полягає в тому, щоб студенти отримали уявлення про значення регіональних аспектів соціально-економічного розвитку, отримали практичні навички регіонального аналізу для оптимізації розміщення бізнесу, ознайомилися з методами сучасного управління регіональним економічним розвитком.

Наші економісти-першокурсники якісно вивчили цю дисципліну і вже склали іспит.

В ході вивчення курсу вони придбали професійні компетенції, які затребувані як в роботі в державних органах управління, так і в бізнесі при аналізі регіональних ринків. Ключові компетенції, які є тепер в арсеналі наших економістів – це:

• оволодіння методами регіональної діагностики;
  • вивчення сучасного стану і територіальної організації господарства країни і регіонів;
  • вміння враховувати світові інтеграційні процеси, глобалізацію і регіоналізацію економіки;
  • вміння аналізувати проблеми і приймати правильні рішення по розміщенню продуктивних сил регіонів.
  • вміння оцінювати соціально-економічну ефективність природоохоронних заходів;
  • засвоєння методики оцінювання збитків від негативного господарського вплива на навколишнє середовище.

Незабаром, 4 лютого починається другий семестр. В ньому до уваги студентів запропоновано нові і дуже цікаві дисципліни, які стануть наступним кроком у формуванні майбутньої успішної кар’єри.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "051 Економіка" кафедри Економіки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.