Бакалаврська програма «Економіка підприємств ІТ-бізнесу»: вчасно та перспективно

19:32, 04-05-2019

Зовсім скоро, 21 травня 2019 року у випускників шкіл розпочнеться дуже відповідальний період складання ЗНО.  А вже за два місяці,  у липні майбутні студенти постануть перед вибором майбутньої спеціальності та університету, в якому будуть навчатись.

Реалії сьогодення є такими, що чимало професій, які ще недавно були затребуваними, стають не актуальними та відходять у минуле. Пояснення цьому явищу одне: стрімкий технологічний розвиток формує нове коло професій та вимагає високо підготовлених сучасних фахівців.

Система навчання у Державному університеті телекомунікацій крокує саме у напрямі найбільш перспективних спеціальностей і спеціалізацій. За останні роки це підтверджується рейтинговими нагородами, а найголовніше – чисельними позитивними відгуками студентів, які вже навчаються в університеті.  Так, на ХХХІІІ Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта і кар’єра», що відбулася 12-13 квітня 2019 року в Українському домі, Державний університет телекомунікацій окрім інших нагород здобув гран-прі у номінаціях:

• «Досягнення у працевлаштуванні випускників вищого навчального закладу»
  • «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази відповідно до вимог науково-технічного прогресу»

На підтвердження прогресивного спрямування, в Університеті вже два роки реалізується інноваційна бакалаврська програма з економіки: «Економіка підприємств ІТ-бізнесу». Головною її перевагою є те, що студенти з самого початку опановують мистецтво керувати компаніями, які динамічно розвиваються і захоплюють великі долі ринку. В усьому світі це, передусім, компанії ІТ-сектору, сектору біо- та нанотехнологій, високотехнологічні агропідприємства та фірми, які діють на принципах електронного бізнесу. Протягом навчання студенти під керівництвом викладачів-практиків вивчають принципи та тонкощі фінансово-економічної аналітики, адаптації популярних програмних продуктів, психології управління, стратегічного планування, соціальної відповідальності бізнесу.

Усі аспекти практикоорієнтованого навчання за даною бакалаврською програмою докладно викладаються у новинах кафедри «Економіки підприємств та соціальних технологій». Отже, усі бажаючі можуть детально ознайомитись з особливостями навчання майбутніх ІТ-економістів.