Сучасні програмні продукти для бізнесу: оновлення та навчання

15:03, 28-02-2020

В умовах розвитку цифрової економіки майже всі компанії переходять на використання готових програмних рішень, які допомагають керувати бізнесом. Удосконалення інформаційних технологій і  штучного інтелекту дозволяє  не тільки оптимізувати виконання рутинної розрахункової  роботи. Головною перевагою новітніх програмних продуктів є те, що вони дозволяють по-справжньому комплексно «оцифрувати бізнес». І саме таким програмним продуктам ми навчаємо студентів за спеціальностями «Економіка» і «Соціологія».

Приблизно півтора роки тому великі та середні компанії України почали використовувати інноваційне програмне рішення «BAS ERP». Найціннішою його перевагою є те, що воно дає змогу автоматизувати всі бізнес-процеси підприємства в межах єдиного інформаційного простору. Поряд з цим, використання таких програм дозволяє отримувати вагомі економічні вигоди, а саме: скорочувати витрати, підвищувати продуктивність праці і, звичайно, покращувати рівень обслуговування клієнтів. Ми навчаємо своїх студентів тільки найсучаснішим інструментам! І тому у січні 2020 року в рамках виконання меморандуму про співпрацю Університету зі Спілкою автоматизаторів бізнесу  було закуплено нові програмні продукти, а саме пакети прикладних рішень BAS ERP.

У цьому навчальному семестрі студенти 1, 2 та 3 курсів ознайомляться з найбільш популярними конфігураціями BAS ERP, а саме: 1. Комплексне управління підприємством в системі BAS ERP; 2. Бюджетування в системі BAS ERP; 3. Кадровий облік і управління персоналом в системі BAS ERP; 4. Контур управлінського обліку витрат і формування фінансового результату в системі BAS ERP».

Всі означені вище, і не тільки ці програмні рішення можна вивчити в лабораторії «Цифровізації бізнес-процесів і соціально-економічної діагностики» кафедри економіки підприємств та соціальних технологій.

Зазначимо, що більшість викладачів кафедри (зав.кафедри, професор Гусєва О.Ю., доценти Хлевицька Т.Б., Ромащенко О.С., Голобородько А.Ю.) вже пройшли сертифіковане навчання цим програмним продуктам і  готові ділитися такими необхідними сьогодні знаннями зі студентами.

До зустрічі на заняттях!