Вибір університету і спеціальності: що сьогодні важливо

17:23, 17-04-2020

Живучи в умовах тотальних обмежень і масових страхів, спровокованих вимушеним карантином, багато хто з нас неодноразово замислювалися над тим, чому все так складно в цьому світі. І чому саме зараз, коли Вам необхідно складати ЗНО і вибирати Університет й майбутню професію - ці доленосні моменти відкладаються і ускладнюються .... А скільки професій і видів бізнесу стають неактуальними в період кризи! Як же знайти для себе таку нішу, щоб і вчитися було цікаво, і професія дозволяла бути затребуваним у будь-який час?

• Якщо поведінка людей в абсолютно нових для суспільства умовах, нестандартні соціальні практики і нетрадиційні психологічні явища викликають у Вас найгострішу зацікавленість.
  • Якщо Вам цікаво спостерігати за радикальними змінами, які відбуваються в суспільстві під час глобальних криз, і при цьому мати гідний заробіток.
  • Якщо Ви впевнені, що Ваша спостережливість може принести користь людям, поліпшити життя суспільства і бути затребуваною.

То питання з вибором майбутньої спеціальності вважайте вирішеним: це соціологія!

Велика і дружна команда соціологів в нашому Університеті завжди рада бачити Вас! Чому багато абітурієнтів впевнено вибирають Державний Університет телекомунікацій (а це, в першу чергу ІТ-університет) для навчання за спеціальністю «Соціологія»?

• наші викладачі - справжні професіонали, багатогранні особистості, що йдуть в ногу з сучасними технологіями. Вони навчать Вас самим перевіреним і ефективним методам майбутньої роботи.
  • дисципліни, які вивчають за спеціальністю «Соціологія», чітко випливають із запитів роботодавців. І тому наші студенти вже з перших курсів опановують готові програмні рішення в сфері соціології та психології. Теорія відразу підтверджується практикою!
  • про запити роботодавців ми дізнаємося від самих роботодавців, адже кафедри Університету тісно співпрацюють з відомими компаніями. Одним з надійних партнерів кафедри економіки підприємств і соціальних технологій є міжнародна ІТ-компанія «Miratech». Поєднуючи навчання в аудиторіях з регулярними практиками та стажуванням в компанії, студенти вже з молодших курсів заточуються під реалії практичної сфери. А вакансій для фахівців з соціологічною освітою в ІТ-компаніях, повірте, чимало!
  • особливою гордістю нашого Університету є навчально-матеріальна база. Не полінуйтеся, подивіться як сучасно і творчо обладнана наша Лабораторія соціально-економічних досліджень (посилання на «докладніше про лабораторію»). Потужні комп'ютери (в ІТ-ВУЗі інших просто не може бути!), ліцензійні програми для соціологічних досліджень, інтерактивні дошки, фліпчарти - все це якомога краще допомагає студенту пройти від А до Я всі сходинки професійного навчання.

Якщо Ви зацікавилися вступом до нас в Університет на спеціальність «Соціологія» та хочете дізнатися більше інформації - пишіть в Viber, Telegram або телефонуйте за тел. 050-155-40-65 або 067-740-82-20.

Кафедра економіки підприємств і соціальних технологій завжди відкрита для Вас!