Економіст і соціолог з дипломом Державного університету телекомунікацій: у чому вигода?

11:26, 25-04-2020

Незважаючи на складні часи, які спіткали весь світ останніми місяцями, життя триває! І час вибору майбутньої професії та вишу, де будете її опановувати, наближається все стрімкіше!

Наш Університет, незважаючи на традиційні спеціальності, за якими здійснюється підготовка студентів, водночас є незвичайним! «В чому ж його відмінність?» - поцікавитесь Ви.

Отже:

• як витікає з назви, випускники нашого університету сьогодні знаходяться на «передньому плані» розвитку України. Адже, вміння користуватися сучасними інформаційними технологіями на високому рівні є чи не першою вимогою роботодавців при працевлаштуванні. У зв’язку з цим технічні дисципліни студентам гуманітарних спеціальностей, зокрема, «Економіка» та «Соціологія», яких готує наша кафедра економіки підприємств та соціальних технологій, викладаються вже с першого курсу.
  • кожен з Вас є громадянином світу! У кожного з Вас є безліч можливостей для власного й професійного розвитку як в нашій країні, так і за кордоном. Саме тому з першого курсу Ви матимете можливість опанувати та удосконалити свій рівень володіння іноземною мовою, а з третього курсу Ви зможете розширити Ваші навички професійного спілкування.
  • останні роки весь колектив університету за підтримки його керівництва прагне створити найкращі умови для Вашого навчання. Для цього створюються навчально-наукові лабораторії, в яких встановлені сучасні техніка та програмні комплекси. Наші викладачі системно підвищують свою кваліфікацію, аби навчити Вас працювати з такими програмами і стати провідними фахівцями в своїй галузі.
  • наш Університет має багату історію і традиції. Саме завдяки цьому в ньому сформоване особливе ставлення до якості навчання й діалогу «викладач-студент». Наша мета – дати Вам як нашим студентам не тільки знання, а й створити умови для як найповнішого розкриття безлічі Ваших, інколи скритих, талантів і можливостей! Ми щиро прагнемо побудувати з кожним студентом відносини довжиною в життя, коли з плином часу, спостерігаючи за Вашими здобутками в житті, кожен з нас, викладачів, сміливо може собі признатися, що він має до Вашого успіху безпосереднє відношення!

Можна дуже довго писати про особливості нашого університету, адже, ми пишаємося тим, що працюємо в ньому і навчаємо Вас! Разом з тим, зрозуміло, що краще один раз подивитися своїми очима і на власний досвід переконатися в перевагах навчання в ДУТ на спеціальностях «Економіка» та «Соціологія».

Чекаємо на тебе, друже!