Як обрати «потрібну» професію?

13:45, 01-05-2020

Кожна людина у своєму житті хоча б раз опиняється перед вибором майбутньої професії. Робить вона його або самостійно, або за допомогою батьків, або близьких людей, або вчителів. Деякі професії з'являються на короткий проміжок часу і зникають, не встоявши перед прогресом і прагненням людини досягти певного комфорту в життя. Є професії, які актуальні і затребувані завжди. Тому дуже важливо, не помилитися і зробити правильний вибір. То ж які професії будуть необхідні і сьогодні, і завтра, і через десяток років?

Однією з таких унікальних, динамічних і цікавих професій є соціологія. Суть роботи соціолога полягає в аналізі соціальних відносин в тому вигляді, в якому вони складаються в ході трансформацій, що переживає суспільство. Не важливо в якій країні світу ти знаходишся, ти будеш затребуваний скрізь, де є люди. Правда, для цього, крім знань безпосередньо соціології, необхідно володіти англійською мовою.Ось чому на ринку освітніх пропозицій України якісно відрізняється Державний університет телекомунікацій. На відміну від інших університетів, він дає поглиблене знання англійської мови за найновітнішими методиками викладання та враховує термінологію, яку диктує сьогодні цифрова економіка. Англійська мова викладається з першого курсу і впродовж усього навчання, причому орієнтовано на конкретну професію.

Для досягнення успіху в соціології необхідно не тільки володіти такими внутрішніми якостями як допитливість, обізнаність, винахідливість, комунікабельність, але докласти чимало зусиль і мати велике бажання вчитись. Що б стати успішним на терені соціології досить одного лише прагнення отримати нові знання, проявити себе в чомусь новому, не зупинятися в інтелектуальному розвитку. Отримати знання за фахом, розвинути професійні навички, вміти використовувати можливість саморозвитку та самовдосконалення, зміцнити наявні якості характеру Вам допоможе професійний колектив викладачів кафедри економіки підприємств і соціальних технологій за допомогою інноваційних освітніх програм і новітніх методів навчання.