Відповідаємо на питання вступників (продовження)

10:30, 18-08-2020

Чи багато обсягів вищої математики закладено у навчальну програму з Економіки?

Відповідь:

Ні, небагато. Вища математика вивчається тільки на першому курсі і у однакових обсягах на всіх економіко-управлінських спеціальностях: «Менедмжент», «Маркетинг» і «Економіка».

Що спільного між цими трьома спеціальностями?

Відповідь:

Студенти, які навчаються на будь-якій з цих трьох спеціальностей, рівною мірою отримують ґрунтовні знання з управління, економіки і сучасних маркетингових технологій.

Чим же все-таки відрізняється бакалаврська програма з економіки («Економіка підприємств  ІТ-бізнесу») від менеджменту і маркетингу?

Відповідь:

Головною рисою бакалаврської програми з економіки є навчити студентів керувати найбільш прибутковими і перспективними на сьогодні компаніями ІТ-сфери. Саме тому тільки за спеціальністю економіка студенти вивчають:

1. Усі психологічні і технічні тонкощі управління ІТ-персоналом. В ІТ-компаніях працюють найбільш талановиті і інтелектуальні працівники, за що їм і платять такі високі зарплати. Керівник ІТ-компанії повинен згуртувати усіх  і розкрити потенціал як інженерного персоналу, так і адміністративно-збутового.
  2. Ключові аспекти управління міжнародним бізнесом. Більшість ІТ-компаній є міжнародними і мають філіали по всьому світі. Ми навчаємо студентів працювати за кордоном. Для цього вони вивчають міжнародне право, валютно-фінансові операції, міжнародну економіку і у першу чергу – бізнес-англійську!
  3. Найсучасніші програмні продукти з бізнес-планування і управління компанією.  Керівникам ІТ-підприємств не обов’язково власноруч розробляти програми і володіти усіма мовами програмування . Але знати які програми є найбільш ефективними і які з них потрібні саме цьому підприємству – головна задача керівника. Тому програмою з економіки передбачено вивчення найостанніших досягнень у сфері ІТ.
  4. Найбільш дієві технології протидії маніпулятивним технологіям. У економістів завжди залізна логіка і підприємницьке мислення. Це спеціальність для тих, кого не проведеш.

Якщо Ви цікавитесь бакалаврськими програмами «Економіка підприємств ІТ-бізнесу» або «Соціологія» і хочете отримати більш детальну інформацію – звертайтесь за телефонами:

• 050-155-40-65
  • 067-740-82-20

Додаткова інформація https://dut.edu.ua/ua/342-zagalna-informaciya-kafedra-sociologii

До зустрічі в Університеті!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "051 Економіка" кафедри Економіки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.