Навчання економістів практиками від компаній-партнерів

10:43, 05-05-2021

Залучення провідних фахівців-практиків від компаній-партнерів для викладання є обов'язковою компонентою навчання студентів спеціальності “Економіка”. Вже з першого курсу студенти слухають лекції від справжніх професоналів, які діляться досвідом. Зокрема, вивчення другого модулю дисципліни “Глобальні виклики та інформаційна політика України” відбувається за безпосередньої участі Олексія Науменка, який працює на  телеканалі “Прямий”.  Модуль має назву “Інформційне суспільство та розвиток вільної думки”. Мета курсу – ознайомлення молодого покоління майбутніх економістів із історією становлення інформаційного суспільства, а також із функціями та можливостями засобів масової інформації й комунікації у формуванні громадської та індивідуальної свідомості на прикладі таких країн, як Німеччина, Франція, Велика Британія, США та Японія. Також буде висвітлено принципи та механізми роботи ЗМІ/ ЗМК у країнах Східної Європи (в т.ч. України), Азії та Близького Сходу.

Автор модуля – український публіцист і режисер-документаліст Олексій-Нестор Науменко, який чимало років присвятив журналістиці і вивченню інформаційної політики країн. На рахунку Науменка ціла низка документальних фільмів про найрізноманітніші суспільства (Японія, Куба, Домініканська республіка, США, Мальдіви, Боснія і Герцеговина тощо), а також близько трьох сотен публікацій в українській та зарубіжній пресі, більшість із яких стосується інформаційних, соціальних і культурних проблем суспільства.

Чекаємо Вас на заняттях, шановні студенти!