Спеціальності 051 «Економіка» в Державному університеті телекомунікацій бути!

16:15, 21-05-2021

29 квітня 2021 року Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти України визнало право Державного університету телекомунікацій готувати фахівців за спеціальністю 051 «Економіка»! Отримання Сертифікату про акредитацію освітньої програми «Економіка підприємств ІТ бізнесу» спеціальності 051 Економіка першого (бакалаврського) рівня є підтвердженням якості та креативності освітньої програми!

Щиро вітаємо колектив кафедри Економіки та всього нашого Університету! Особливо вітаємо наше Університетсько–економічне студентство та потенційних абітурієнтів, адже завдяки успішній акредитації освітньої програми наш Університет протягом найближчих 5-ти років гарантовано готуватиме фахівців у сфері економіки відповідно до сучасних тенденцій управління  та цифровізації суспільних відносин!

Цей сертифікат – підтвердження:

• злагодженої та ефективної роботи керівництва Університету, колективів дружніх кафедр, науково-педагогічних працівників кафедри економіки як єдиної професійної команди;
  • затребуваності наших випускників на ринку праці через унікальність сформованих протягом навчання професійних компетентностей;
  • дієвості Інноваційного змісту навчання, започаткованого й впровадженого в нашому Унівесритеті!

Економіст з дипломом Бакалавра Державного університету телекомунікацій – це звучить гордо!