Посилене вивчення англійської мови – безпрограшний тренд сьогодення

09:10, 18-10-2021

Осінній семестр вже в повну силу занурив студентів-економістів у навчальний процес. Інноваційний зміст навчання – це справжній «challenge», але саме завдяки йому майбутні фахівці отримують цінні та сучасні знання для майбутньої кар’єри. Одним з незаперечних професійних «челенджів» сьогодення є вільне володіння англійською мовою. Захоплююча міжнародна практика, термінологія цифрової економіки й найпереконливіша перепустка до престижної роботи – все це тісно переплетено з «вільною англійською» у Вашому резюме. Англійську мову потрібно знати! Та хіба ми губимося перед викликами? Навпаки!

У нашому Університеті організовано посилене вивчення бізнес-англійської для економістів вже с першого курсу. На інших курсах поглиблення мовних навичок тільки посилюється. Для того щоб навчити майбутніх економістів справжній  діловій лексиці і забезпечити безпрограшний «fluent English» в Університеті запроваджено найкращу інтерактивну систему навчання. І найголовніше – вона дає змогу опанувати саме професійну англійську. Ту, яка використовується на практиці. Для економістів – це, насамперед, бізнес-англійська, тобто мова керівників, які розуміють чим живе сучасна економіка.

Аудиторні заняття з англійської проводяться тричі на тиждень. Цього достатньо щоб на другому курсі успішно скласти екзамен на отримання міжнародного сертифікату В2.

До зустрічі на заняттях, шановні студенти! Are you ready?-))

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "051 Економіка" кафедри Економіки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.