Великі винаходи жінок

19:18, 13-03-2016

Цікаво, що ідея винаходу усім відомого кевларового бронежилета належить також жінці, вченому з компанії DuPont, американському хімікові польського походження Стефани Куолик.

Вона створила кевлар (синтетичний матеріал, який у п'ять разів сильніший, ніж сталь), волокна, з яких тепер у всьому світі роблять куленепробивні жилети. Починаючи з 1991 року, кевларові шоломи носять на голові усі американські солдати. А винахідниця бронежилета включена до списку великих жінок Америки.

Відразу декілька винаходів з'явилися завдяки іншій великій американці Сарі Метер. Одним з найважливіших і корисніших є підзорна труба. Перископ для підводних човнів (з його допомогою визначають відстань до спостережуваних об'єктів) був запатентований Сарою в 1845 році.