Facebook представив бездротову точку доступу на сонячній енергії

12:34, 27-11-2016

Facebook анонсувала випуск бездротової точки доступу власної розробки OpenCellular, яка призначена, в першу чергу, для забезпечення доступу у Інтернет користувачів віддалених районів.

«У більш ніж 4 млрд людей, як і раніше, немає базового доступу до інтернету, і один з найсерйозніших викликів полягає в тому, як досягти віддалених районів, що не покриваються наявною інфраструктурою», повідомляється в заяві, опублікованій на офіційному сайті компанії.

За словами глави Facebook Марка Цукерберга, компанія дозволить бажаючим на власний розсуд допрацьовувати OpenCellular.

OpenCellular може витримувати різні кліматичні умови. Пристрій працює від акумулятора, сонячної батареї і електромережі. Один прилад дозволить підключитися до Інтернету 1500 чоловік. Базова станція підтримує всі протоколи бездротового підключення від 2G до LTE.

Приблизну вартість пристрою і шляхи його поширення в Facebook не уточнюють, але говорять, що до практичного застосування OpenCellular приступлять вже цього літа.

За матеріалами: www.dailymail.co.uk