Блискучий новий вулик використовує сонячну енергію, щоб знищити найлютішого ворога колонії

14:20, 11-02-2017

Новий інноваційний дизайн вулика - запущений компанією Indiegogo. Це просте рішення, яке може полегшити і навіть перемогти хвороби у бджіл. Відмовившись від хімікатів і використавши енергію самої Матері Природи - вулик від Thermosolar спрямований на боротьбу з одим з найгірших ворогів бджіл - варріатозним кліщем.

Багато експертів стверджують, що цей кліщ є найбільш значущим чинником колапсу колонії - явище, яке різко знижує бджолині популяції по всій земній кулі.

Щоб обійти ці проблеми, інтелектуальний вулик Thermosolar Hive використовує енергію сонця, щоб підвищити температуру вулика, яку бджоли можуть витримати, але кліщ варроа не може. Тепло практично унеможливлює розмноженням кліщів у вулику, без допомоги будь-яких жорстких пестицидів. Творці вулика також хваляться тим, що він не буде істотно заважати запиленню і не сприяє ризику мутації кліщів.

Вулик Thermosolar знаходиться у стадії розробки на даний момент, але якщо його творці зможуть знайти 20000 доларів протягом наступного місяця, то це дозволить запустити їх у виробництво.