Плюси і мінуси альтернативних джерел енергії

10:37, 15-01-2018

Якщо Ви бажаєте навчатися за спеціалізацією "Енергоефективні технологіі" в Державному університеті телекомунікацій і не знаєте перспективи в цьому напрямку, то наші викладачі готові Вас навчити новітнім технологіям в поновлюваних джерело енергетики, а саме - геліоенергетика.

Особливості альтернативних джерел

Практично всі люди звикли використовувати традиційні джерела енергії, в тому числі газ, нафту запаси, яких можуть бути через деякий час повністю вичерпані. Тому, щоб уникнути влучень в неприємні критичні ситуації, людям слід поступово переходити на альтернативні джерела.

Сьогодні особливу увагу слід приділити використанню природної енергії сонця, приливів, вітру та інших явищ, які фахівці називають поновлюваними ресурсами. Альтернативні джерела енергії володіють багатьма перевагами і перш за все невичерпна, відсутністю шкідливих викидів. Однак їх ефективність багато в чому залежить від особливостей клімату, які можуть ускладнювати використання енергії сонця, вітру та інших природних явищ.

Переваги геліоенергетики

Одним з основних напрямків використання альтернативних джерел слід вважати геліоенергетику, яка заснована на сонячній енергії. Сьогодні все частіше можна зустріти в заміських будинках сонячні батареї і колектори, за допомогою яких відбувається забезпечення об'єкта безкоштовним електрикою і гарячим водопостачанням.

Сучасні виробники повинні враховувати багато метеорологічні чинники, перш ніж створювати проекти систем, так як зміни в погодних умовах можуть надавати серйозні впливу на роботу установки.

Також практичні навички наші студенти можуть отримати завдяки фірмі-співробітнику ТОВ "Атомосфера", яка в свою чергу професійно займається цим питанням.