Нові технології або вертикальний вітрогенератор

13:34, 29-01-2018

Якщо Ви ще не знаєте що таке "Вертикальний вітрогенератор" то однозначно Вам треба йти навчатися на кафедру Tнергоефективних технологій в Державному університеті телекомунікацій. Кафедра співпрацює з фірмою-партнером ТОВ "Атом проект", які в свою чергу можуть розповісти і показати наочно всі переваги нової технології.

Переваги вертикальних вітрових турбін

Немає необхідності орієнтації на вітер:

Вертикальні вітряні турбіни не забезпечуються  керуванням, який повертало б ротор на вітер. Горизонтальні установки мають зазвичай флюгер і системи стеження.

Більше підходить для турбулентних вітрових умов:

На ділянках з сильною турбулентністю повітря, системи працюють з вертикальною віссю часто більш надійні, ніж горизонтальні конструкції. При тривалих турбулентних вітрових умовах, ставить під питання установку малого вітрогенератора з горизонтальною віссю обертання.

Швидкість вітру при якій ветрогенераторзапускается і виробляє енергію:

Вертикальна установки вже працює на низьких швидкостях вітру і здатні виробляти електроенергії.

Простота в обслуговуванні:

Технічне обслуговування рухомих компонентів, такі як генератор розташовані на рівні землі. У горизонтальних спорудах, деталі машин знаходяться в гондолі. Коли мачта не може бути нахилена, потрібен підйомник або кран.

Низька швидкість обертання і низький рівень шуму:

Вертикальні вітряні турбіни працюють безшумно і тому підходять для житлових районів і міст. І це тільки найменша частина "айсберга" нової технології. З радістю чекаємо Вас у нас!