Як правильно розрахувати необхідне LED освітлення?

10:27, 15-03-2018

Якщо Ви маєте бажання змінити з традиційних джерел світла на альтернативні та сучасні, тоді Вам до нас на кафедру Енергоефективних технологій. Чому саме ми? Тому, що науково-педагогічним складом постійно вивчаються новітні технології для забезпечення інноваційного змісту навчання.

Отже, світлодіодні освітлювальні установки є наймолодшими з усіх, однак бурхливий сплеск їх розвитку, що має місце в двадцять першому столітті, дозволив їм залишити всіх конкурентів далеко позаду. Безумовно, технологія led (light emitting diode) сьогодні є найбільш перспективною і здатна замінити будь-які інші джерела світла в приватному будинку або квартирі.

Для виконання розрахунку, необхідно дотримуватись алгоритму, а саме:

• Для чого необхідно виконувати розрахунок світлодіодного освітлення
  • Переваги led технологій
  • Основні види світлодіодного освітлення
  • Нормування світлодіодного освітлення і основні принципи розрахунку
  • Приклад розрахунку
  • Неточності та похибки: з чим вони пов’язані

Все це, та багато іншого Ви зможете дізнатись на нашій кафедрі, запрошуємо до навчання в Державний університет телекомунікацій.