Ми навчимо Вас економити гроші!

09:24, 19-03-2018

Якщо Ви хочете економити свої гроші на кондиціонуванні, вентиляції та опалення енергоефективної будівлі, ми Вам з цим допоможемо. А саме правильно розрахувати тепловий насос, спроектувати тауспішно запустити систему.

Більшість населення України поки не знайомі з поняттям «тепловий насос», але постійно використовують теплові насоси, які працюють у звичних холодильниках і кондиціонерах.

Теплові насоси не являють собою якихось чарівних пристроїв, діяльність яких розуміють тільки продавці та установники теплових насосів. Тепловий насос слід розглядати як будь-який інший опалювальний пристрій, яке використовується для виробництва тепла, і у відношенні якого діють усі закони, що стосуються енергії. Як і у кожного способу опалення, у теплового насосу є свої особливості, сильні та слабкі сторони. Теплотехнічні розрахунки у всіх способів отримання тепла однакові. Правила термодинаміки діють як при дров`яному пічному опаленні, так і при керованої через Інтернет геотермальної кліматичної установці.

Принцип опалення геотермальним тепловим насосом заснований на зборі тепла з природи, що оточує будівлю, і викиді зібраного тепла в систему опалення (або гарячого водопостачання) будівлі. При опаленні геотермальними теплонасосом, просто кажучи, зовнішній блок закопується в землю або занурюється в озеро поряд з будівлею. При цьому, незалежно від температури повітря у дворі, морозилка залишається вільною від льоду, ефективність теплопередачі залишається високою. Для збору тепла незамерзаюча рідина тече по трубі, розташованій в грунті або водоймі біля будівлі, до теплового насосу. Тепловий насос, подібно холодильнику, відбирає тепло і, відповідно, охолоджує рідину приблизно на 5 ° С. Відібрані тепловим насосом градуси передаються системі опалення та / або на підігрів гарячої води. Рідина знову тече по трубі в зовнішньому грунті або воді, відновлює свою температуру, і знову надходить до теплового насосу.

Тому якщо Вам це зацікавило, запрошуємо навчатися у нас на кафедрі Енергоефективних технологій, і ми з радістю розповімо Вам ще багато цікавого та корисного.