Відновлювальна енергетика або сбалансований розвиток енергетичного комплексу

10:51, 25-04-2018

Викладачами та студентами багатократно відвідувались конференеції та виставки стосовно отримання енергії з відновлювальних джерел таких як сонця, води. Запрошуємо всіх бажаючих в КВЦ Парковий, відвідати 17 травня 2018 року "International New Energy Forum: Wind & Hydrogen" (INEF) — поєднання потужної вітрової енергетики та необмеженого потенціалу водневої енергетики, що забезпечить збалансований розвиток енергетичного комплексу України і дозволить перейти до сучасної безвуглецевої економіки.

Тематика Форуму:

• реалізація вітроенергетичних проектів в умовах нового законодавства;
  • презентація технологій виробництва та використання водню, як безмежного джерела енергії;
  • сучасні технології виробництва вітрових турбін;
  • інновації водневої енергетики;
  • презентація успішних вітроенергетичних проектів та світовий досвід реалізації водневих енергетичних рішень;
  • інвестиційна привабливість сектору відновлюваної енергетики України.

Для людей які проявили бажання отрмати знання - звертайтесь на кафедру Енергоефективних технологій для довідок.