Спеціалізована виставка від фірми-партнера кафедри ЕЕТ Schneider Electric

10:57, 05-11-2018

Компанія «Шнейдер Електрік Україна» запрошує на ХVІ Міжнародну спеціалізовану виставку "ЕНЕРГЕТИКА В ПРОМИСЛОВОСТІ – 2018" та виставку електротехніки та електроніки ELECTRO INSTALL, які відбудуться з 6 по 8 листопада у м. Київ.

Завітайте на стенд Schneider Electric!

Ми представимо новий погляд на вирішення питань ефективності, надійності та промислової безпеки, продемонструємо архітектуру EcoStruxure™ та технології на основі Інтернету Речей для раціонального енергоменеджменту і АСУ ТП, об’єктів енергетики та промисловості, ознайомимо з рішеннями по збереженню критично-важливих даних, безперервному електропостачанню та оптимізації капітальних і експлуатаційних витрат.
Ви також дізнаєтесь як осучаснити та зробити безпечнішим власне помешкання, готельний або житловий комплекс, та які інновації з’явилися для власників електромобілів.

Чекаємо Вас з 6 по 8 листопада за адресою Броварський проспект, 15, Міжнародний виставковий центр, м. Київ.