Вручення сертифікатів компанії Schnaider electric студентам 1-го курсу спеціальності Енергоефективні технології

16:12, 16-01-2020

На кафедрі Енергоефективних технологій закінчилась чергова сертифікація студентів, які вивчали навчальний курс Енергоефективність від компанії – партнера кафедри - Schnaider electric. Протягом  вивчення цього курсу студенти  отримують рівень знань, який дозволяє їм по результатам тестування отримати сертифікат компанії Schnaider electric.

Для отримання сертифікату студенти повинні мати грунтовні знання з апаратно-програмного забезпечення заходів енергоефективності;  функціональні можливості компонентів, а також сучасні методики їх технічного обслуговування та усунення проблем безпеки;

Сертифікати компанії Schnaider electric є підтвердженням професійної підготовки спеціалістів для міжнародної спільноти роботодавців у галузі енергоефективних технологій.

У курсі робиться акцент на практичному застосуванні навичок і процедур, необхідних для установки, оновлення обладнання і програмного забезпечення, а також пошуку та усунення неполадок в системах.

Виконання навчальних завдань на основі імітаційних моделей в середовищі програмного пакету Schnaider electric дозволяють студентам експериментувати з проектами.

Зараз це серйозне випробування відбулося у житті студентів 1-го курсу спеціальності Енергоефективні технології, а саме навчальної групи ТСД-14. Більшість студентів пройшла його успішно.