Іноземний технічний тренінг Canadian Solar

13:58, 06-02-2020

25 лютого 2020 року, у вас буде можливість відвідати тренінг який будет проводитись на англійскій мові орієнтований на більш детальне ознайомлення з модельним рядом фотоелектричних модулів Canadian Solar.

На разі ми вже займаємось підготовкою організації разом з Canadian Solar! Ми отримали чималу кількість схвальних відгуків від учасників подібного тренінга у Йорданії і ми впевнені, що він буде не менш ефективним та пізнавальним в Україні.

35 Євро/особу: може бути використаний як депозит для майбутнього замовлення обладнання Canadian Solar в 2020 році. Для наших Silver/Gold/Platinum партнерів тренінг є безкоштовним. Тренінг буде проводитись англійською мовою та за присутності перекладача. Ця вагома подія, дає Вам змогу по-перше підвищити пратичні навички спілкування на технічній англійскій мові, та по-друге отримати інформацію стосовно передових технологій в сонячний енергетиці, та по-третє нові знайомства - нові перспективи.

За детальною інформацією звертайтесь на кафедру енергоефективних технологій до Іваніченка Є.В.