Карантин не привід сидіти склавши руки

13:21, 08-05-2020

Навчально-науковим складом кафедри було виконано ряд успішних зустрічей з представниками компанії "Академія Aclima". Результатом чого, вони погодились лише для Державного університету телекомунікацій, провести онлайн-семінар на тему "Проектування гідравлічних систем". Дана тема є досить актуальною в таких дисциплінах як "Відновлювальні джерела енергії", "Інженерна інфраструктура ЦОД". Захід буде відбуватись 10-11 травня, та розглядатимуться наступні питання:

• як обрати та зкомпонувати оптимальні рішення систем циркуляції теплоносія;
  • як розрахувати необхідний діаметр труб;
  • як розрахувати опір гідравлічних систем;
  • як розраховувати та вибирати насоси;
  • як розраховувати та вибирати балансувальні клапани.

Всі ці питання будуть також відпрацьовані на спеціальному програмному комплексі та на прикладах систем:

• чилер/фанкойл;
  • тепловий насос/система опалення;
  • геотермальний теоблообмінник теплового насосу.

Також слід зазначити, що дані питання будуть включені до навчального процесу у відповідні дисципліни. Якщо Вас зацікавила новина, звертайтесь на кафедру Енергоефективних технологій за детальною інформацією.