Яндекс стискується

10:09, 07-04-2015

"Яндекс", важко стримуючий експансію пошукової системи Google, популярність якої нестримно росте, вимушений скоротити штат співробітників на 3%. Кількість співробітників "Яндекса" складає 5,616 тис. чоловік на 31 грудня 2014. "В результаті оптимізації компанію покинуть приблизно 170 чоловік. Процес оптимізації торкається усіх офісів", - відмічає пресс-служба "Яндекса".

Раніше компанія прогнозувала зростання виручки за 2014 р. на 27-30% в рублевому вираженні. Заробітну плату співробітників, що залишилися, доки не планується скорочувати. Набір нових співробітників скоротиться в порівнянні з 2013 р. і початком 2014 р., і його планується проводити ретельніше. "Ми оптимізуємо роботу компанії як з точки зору пріоритетності проектів, так і в питанні кількості і функцій співробітників. Це пов'язано і з економічною ситуацією, і з нашим бажанням підвищувати свою ефективність і концентруватися на головному", - відзначається в заяві "Яндекса".

Нині компанія сфокусована на зростанні пошуку на мобільних пристроях, збільшенні аудиторії основних мобільних застосувань, а також на розвитку нових рекламних продуктів і технологій.