Міжкафедральний науково-практичний семінар «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ, РАДІОТЕХНОЛОГІЙ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ»

11:17, 05-06-2014

Кафедра Обчислювальної техніки запрошує прийняти участь у міжкафедральному науково-практичному семінарі «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ, РАДІОТЕХНОЛОГІЙ ТА ІНФоРМАТИЗАЦІЇ», який відбудеться 5-6 червня 2014 року

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ

Назва файлу має відповідати прізвищу й ініціалам першого співавтора (наприклад, Петров_ПИ.doc). Якщо в першого співавтора кілька тез, то до назви файлу тез необхідно додати порядковий номер (наприклад, Петров_ПИ1.doc).

Правила оформлення тез доповіді:

Текстовий редактор – MS OFFICE WORD 2003. Формат сторінки – А4. Всі поля по 2 см. Шрифт Times New Roman. Міжрядковий інтервал – одинарний; шрифт – 14 пт., прямий.

Номер секції.

Назва доповіді: шрифт – напівжирний.

Автори: науковий ступінь, вчене звання, ініціали, прізвище.

Навчальна група: шифр навчальної групи.

Основний матеріал тез: обсяг тексту – до 15 рядків.

2 пустих рядка.

Дані про авторів (українською мовою): ім'я, по-батькові, прізвище, телефон для зв’язку, наукова ступень, вчене звання, повна назва організації, адреса, електронна пошта.

МОВИ

Робочі мови семінару: українська, російська, англійська.

ТЕМАТИКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ

Секція 1. Телекомунікації.

Секція 2. Радіотехніка.

Секція 3. Комп’ютерні системи.

АДРЕСА ОРГКОМІТЕТУ

Оргкомітет семінару

Київ, Державний університет телекомунікацій, вул. Соломенська, 7

Контактні телефони:

Київ (066) 706-18-30

e-mail: kozelkovae@mail.ru

КОЗЕЛКОВА Катерина Сергіївна, кабінет № 215

ОСТАННІЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ – 11.00   6 червня 2014 р.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "124 Системний аналіз" кафедри Системного аналізу та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Кафедра Системного аналізу

Спеціалізація: Системний аналіз

Спеціальність «Системний аналіз» готує фахівців в галузі інформаційних технологій, які проводять аналіз бізнес-процесів підприємств, проектують та розробляють бази даних, програмне та технічне забезпечення, впроваджують і підтримують роботу інформаційних систем. Поєднання ґрунтовних знань інформаційних технологій, програмування, математики та економіки з умінням проводити аналіз діяльності підприємств, в тому числі з застосуванням Data Science та Business Intelligence, дають можливість нашим випускникам успішно працювати в аналітичних та ІТ  відділах широкого кола підприємств та установ.

Спеціалізація: Системний аналіз